ساخت تندیس

ساخت تندیس در کارگاه و با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها انجام می شود.

طراحی تندیس

طراحی تندیس ها در وبسایت لوحیران رایگان می باشند.

قیمت تندیس

قیمت تندیس لوحیران بر اساس مدل ، اندازه ، تعداد و بودجه شما قابل تغییر است.

انواع تندیس

انواع تندیس لوحیران شامل تندیس چوبی , تندیس پلکسی گلاس , تندیس تلفیقی می باشد.

تندیس پلکسی گلاس

وب سایت لوحیران دات نت با داشتن گروه طراحی حرفه ایی و دستگاه های پیشرفته چاپ و لیزر ، آماده است تا طرح ها و لوگوهای شما را بصورت تندیس  پلکسی گلاس طرح شیشه و فلز آماده کند.
در این بخش از سایت لوحیران دات نت تعدادی از تندیس های پلکسی گلاس  با طرح شیشه و فلز طراحی شده برای مشتریان لوحیران قرارداده شده است.

این تندیس ها با متریال هایی از جنس های پلکسی گلاس شفاف و رنگی ساخته شده اند که به تندیس های ساخته شده از پلکسی گلاس شفاف،تندیس شیشه ایی یا تندیس طرح فلز نیز می گویند.

قیمت تندیس های پلکسی گلاس طرح شیشه و فلز بر اساس مدل ، اندازه ، تعداد و بودجه شما قابل تغییر است.

plexiglass trophies
تندیس پلکسی گلاس

تندیس پلکسی گلاس طرح شیشه و فلز :

وب سایت لوحیران دات نت با داشتن گروه طراحی حرفه ایی و دستگاه های پیشرفته چاپ و لیزر ، آماده است تا طرح ها و لوگوهای شما را بصورت تندیس پلکسی گلاس طرح شیشه و فلز آماده کند.
در این بخش از سایت لوحیران دات نت تعدادی از تندیس های پلکسی گلاس طرح شیشه و فلز طراحی شده برای مشتریان لوحیران قرارداده شده است.

این تندیس ها با متریال هایی از جنس های پلکسی گلاس شفاف و رنگی ساخته شده اند که به تندیس های ساخته شده از پلکسی گلاس شفاف،تندیس شیشه ایی یا تندیس طرح فلز نیز می گویند.

Wooden trophies
تندیس چوبی

تندیس چوبی :

وب سایت لوحیران دات نت با داشتن گروه طراحی حرفه ایی و دستگاه های پیشرفته چاپ و لیزر ، آماده است تا طرح ها و لوگوهای شما را بصورت تندیس چوبی آماده کند.
برای سفارش تندیس چوبی می توانید ابتدا از مدل های تندیس چوبی در این صفحه بازدید نمایید و کد تندیس چوبی را انتخاب نمایید و با تماس با بخش سفارش لوحیران با شماره   09120054258  و یا ارسال تصویر تندیس انتخابی از طریق تلگرام  همین شماره از قیمت تندیس چوبی مطلع شوید.

بازدیدها: 5428